Acer Aspire E15 NX.MPLEC.006

Operační systém
Windows 8.1

• , zakoupeno v SlevyElektro.cz

• Spokojenost 100%
    • Touchpad se mi zdá málo citlivý.Někdy je potřeba trošku více poklepat.Doporučuji myš.

Je to skvělý produkt

• je to 4-jádro,
    • výdrž baterie,
    • hezký vzhled,
    • instalovaný WINDOWS 8
    • chybí kontrolka zapnutí NUM lock (po čase je to otravné)

vcelku slušný notebook, kvalita odpovídá ceně, na bežnou kancelářskou práci dostatečně vyhovuje, ale kdo má víc peněz, určitě bude koukat o několik kategorií výš...

doporučuji poměr cena/ kvalita

Operační systém
Windows 8.1

Moderní notebooky ACER Aspire řady E představují modely s nadčasovým designem stylového provedení vhodné nejen pro domácí využití. Notebooky jsou dostupné v několika úhlopříčkách displeje spolu s možností volby barevného provedení u některých z variant. Vždy jsou však notebooky doplněny o moderní procesory, které dostačují nejen na běžnou kancelářskou práci. Není proto problém spustit několik různých aplikací najednou bez zpomalení běhu počítače.

Základem výkonové stránky notebooku Aspire E jsou moderní procesory s plnou podporou multitaskingu. Nechybí ani prvotřídní obrazový a zvukový výstup a uživatel si proto může v klidu vychutnat nejen herní zážitek, ale i využití notebooku jako domácího přehrávače hudby a videí. Jelikož se jedná o mobilní zařízení, nesmí chybět bezdrátová konektivita zajištěná rozhraním Wi-Fi. Řada notebooků Aspire E je navíc vybavena praktickým touchpadem a nechybí ani plná podpora pro operační systém Windows 8.

Moderní notebooky, to nejsou jen výpočetní zařízení, ale i prostředek pro zábavu. Tomu v případě notebooků Aspire E napomáhají moderní displeje. Tím dostává uživatel do ruky propracovaný nástroj pro multimediální využití se skvělým obrazem a vynikajícím zvukovým podáním. Pro připojení velkoplošné televizní obrazovky lze navíc využít stále populární rozhraní HDMI a vychutnat si tak oblíbený film v pohodlí domova. Vše je dále ukryto v designovém kabátě stylového provedení, které navíc nebrání ergonomii použití.

Tento konkrétní model využívá čtyřjádrový procesor Intel Celeron N2940. Procesor pracuje na frekvenci 1.8GHz s možností navýšení až na 2.25GHz a je dále doplněn o 4GB operační paměti RAM typu DDR3. Zobrazení zajišťuje 15.6" HD displej a obrazová data displeji poskytuje grafická karta Intel HD Graphics. Pro uživatelská data je připraven 500GB pevný disk a nechybí ani DVD optická mechanika. Samozřejmostí je též celá řada rozhraní včetně Wi-Fi a Bluetooth, nebo tři konektory USB, z nichž je jeden specifikace 3.0. Jako operační systém notebook využívá Windows 8.1 Bing.

2zákazníci nedoporučují produkt

• Zvládne v pohodě hry např. the sims 3, world of tanks, LOL,
    • pekný zvuk, tichý,
    • windows 8.1

nechte instalovat na windows 10 . Je mnohem rychlejší a hezčí, stabilní... Instalace cca 2,5 hodiny

• Celkem rychlý,pro běžné používání.
    • Touchpad málo citlivý,špatně se ovládá.
    • Přístroj se často seká.

Měla jsem už dva Acery ,ale tento je nejhorší.
    Za mě nedoporučuji.

• , zakoupeno v SlevyElektro.cz

• Spokojenost 100%

Je to skvělý produkt

• je to 4-jádro,
    • výdrž baterie,
    • hezký vzhled,
    • instalovaný WINDOWS 8
    • chybí kontrolka zapnutí NUM lock (po čase je to otravné)

doporučuji poměr cena/ kvalita

• , zakoupeno v ITex24.cz

Za tuto cenu výborný.

• , zakoupeno v ALFA.cz

• spokojen

byl mi doporucen a jsem spokojen

• Výdrž baterie
    • Vzhled
    • Není hlučný
    • Nepřehřívá se
    • Klávesnice ( vhodná pro ty kteří píší rychle, písmena jsou měkká a blízko u sebe)
    • Obrazovka (uspokojivé rozlišení, pěkné barvy, nastavitelný jas atd.)
    • Windows 8 - prostě mi nevyhovuje 7-čka by byla lepší
    • Touchpad ( je na nevhodném místě, měl by být víc uprostřed, seká se a špatné ovládá, nepřesný)

Celkově to je dobrý notebook, za ty peníze proč ne.
    Vypadá slušně, plní co má (práce, internet atd)
    Velké mínus je ten touchpad ten mě už několikrát doslova vytočil.

• dobrá cena
    • slabší procesor

na internet a office parádní

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• cena,vzhled